teknik tercüme
Tahmini Çeviri Maliyeti

Çeviri

yeminli tercüme
Yeminli Tercüme

Tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Yeminli ve noter...

yeminli tercüme...
teknik tercüme
Teknik Tercüme

Teknik metinleri çevirirken, tüm terminolojinin doğru bir biçimde...

teknik tercüme...
hukuki tercüme
Hukuki Tercüme

Hukuki çeviri ileri derecede uzmanlık içeren bilgi gerektirir; bu tür belgelerin...

hukuki tercüme...
ticari tercüme
Ticari Tercüme

Çok uluslu bir şirket olmak artık yalnızca dev kuruluşlara ait...

ticari tercüme...
tıbbi tercüme
Tıbbi Tercüme

Tıbbi ve eczacılık çevirileri, son derece yüksek bir uzmanlık...

tıbbi tercüme...
yerelleştirme, lokalizasyon
Yerelleştirme

Yazılım yerelleştirme, ürünlerinizi yabancı bir kitleye sunmak...

yerelleştirme...
sözlü çeviri
Sözlü Tercüme

Sözlü çeviri konusunda bir dizi seçenek sunuyoruz:

sözlü çeviri...

Hintçe Çeviri ve Yeminli Tercüme

Hintçe Çeviri ve Yeminli Tercüme
Yeminlitercuman.com uzman çevirmenleri eliyle nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz Hintçe Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır. Yeminlitercuman.com’un üstün nitelikleri haiz Hintçe mütercim tercümanlar, çevirmenler istihdam etmektedir.
Yeminlitercuman.com her tür ihtiyaca ve her bütçeye uygun Hintçe çeviri hizmetleri sunmaktadır. Hintçe yeminli tercüme, çeviri, yerelleştirme, lokalizasyon ve masaüstü yayıncılık hizmet ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Farklı hizmet seçeneklerimiz aşağıda verilmiştir.
Hintçe Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Yeminlitercuman.com’un sunduğu Hintçe çeviri hizmetleri farklı ihtiyaç ve bütçelere uygun tasarlanmaktadır. Belli başlı çeviri hizmetlerimiz şöyledir.
Hintçe Günlük Çeviriler (Tasdiksiz Çeviri)
Hintçe – Türkçe – Hintçe yazılı belge ve (bilgisayar dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız biçimde sunulmaktadır. Bu hizmetimiz, dizgi, yerelleştirme, teknik uzmanlık içermeyen metinler için uygun bir çeviri çözümüdür.
Hintçe Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli, gerekirse Apostil Tasdikli Çeviri)
Hintçe – Türkçe veya Türkçe – Hintçe noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz hızlı, ekonomik ve resmi amaçlara uygun olarak sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında resmi dairelere sunulacak belge, evrak, doküman, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evraklara yönelik bir çeviri hizmetidir.
Hintçe Uzmanlık Çevirisi (Akademik, Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri, Akademik Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Hintçeye çevrilmesidir. Yeminlitercuman.com çok geniş bir uzman tercüman çevirmen portföyü sayesinde her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.
Hintçe Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanız, gazete haberi, firma tanıtımı veya makale ya da raporunuzun bir anadil çevirmeni tarafından Hintçeye çevrilmesi işlemidir. Çevirmen çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri daha akıcı, doğal bir ifade olanağı sunmaktadır.
Hintçe Çapraz Çeviri
Hintçe bir metnin noter tasdikli olarak Türkçe dışında bir dile çevrilmesi hizmetidir, çapraz çevirinin noterden tasdik edilebilmesi için mutlaka araya Türkçe çevirisinin eklenmesi gerekecektir (örneğin Hintçe – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). İki farklı dile çevrilmesi nedeniyle yaşanabilecek anlam kaymaları ve eksikliklere karşı son çeviriyi daha dikkatli kontrollerden geçirmekteyiz.
Hintçe Tercüme (Sözlü)
Yeminlitercuman.com Hintçe – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Yeminlitercuman.com tercümanları prezantabl görünümleri, dile vakıf olmaları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzun hakkıyla temsiline katkıda bulunacaktır.

Tercüme Dilleri
Tercüme Hizmetleri
Son Eklenenler