teknik tercüme
Tahmini Çeviri Maliyeti

Çeviri

yeminli tercüme
Yeminli Tercüme

Tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Yeminli ve noter...

yeminli tercüme...
teknik tercüme
Teknik Tercüme

Teknik metinleri çevirirken, tüm terminolojinin doğru bir biçimde...

teknik tercüme...
hukuki tercüme
Hukuki Tercüme

Hukuki çeviri ileri derecede uzmanlık içeren bilgi gerektirir; bu tür belgelerin...

hukuki tercüme...
ticari tercüme
Ticari Tercüme

Çok uluslu bir şirket olmak artık yalnızca dev kuruluşlara ait...

ticari tercüme...
tıbbi tercüme
Tıbbi Tercüme

Tıbbi ve eczacılık çevirileri, son derece yüksek bir uzmanlık...

tıbbi tercüme...
yerelleştirme, lokalizasyon
Yerelleştirme

Yazılım yerelleştirme, ürünlerinizi yabancı bir kitleye sunmak...

yerelleştirme...
sözlü çeviri
Sözlü Tercüme

Sözlü çeviri konusunda bir dizi seçenek sunuyoruz:

sözlü çeviri...

Kürtçe Çeviri ve Yeminli Tercüme

Kürtçe Çeviri ve Yeminli Tercüme
Yeminlitercuman.com uzman çevirmenleri eliyle nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz Kürtçe Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır. Yeminlitercuman.com’un üstün nitelikleri haiz Kürtçe mütercim tercümanlar, çevirmenler istihdam etmektedir.
Yeminlitercuman.com her tür ihtiyaca ve her bütçeye uygun Kürtçe çeviri hizmetleri sunmaktadır. Kürtçe yeminli tercüme, çeviri, yerelleştirme, lokalizasyon ve masaüstü yayıncılık hizmet ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Farklı hizmet seçeneklerimiz aşağıda verilmiştir.
Kürtçe Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri
Yeminlitercuman.com’un sunduğu Kürtçe çeviri hizmetleri farklı ihtiyaç ve bütçelere uygun tasarlanmaktadır. Belli başlı çeviri hizmetlerimiz şöyledir.
Kürtçe Günlük Çeviriler (Tasdiksiz Çeviri)
Kürtçe – Türkçe – Kürtçe yazılı belge ve (bilgisayar dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız biçimde sunulmaktadır. Bu hizmetimiz, dizgi, yerelleştirme, teknik uzmanlık içermeyen metinler için uygun bir çeviri çözümüdür.
Kürtçe Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli, gerekirse Apostil Tasdikli Çeviri)
Kürtçe – Türkçe veya Türkçe – Kürtçe noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz hızlı, ekonomik ve resmi amaçlara uygun olarak sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında resmi dairelere sunulacak belge, evrak, doküman, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evraklara yönelik bir çeviri hizmetidir.
Kürtçe Uzmanlık Çevirisi (Akademik, Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)
Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri, Akademik Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Kürtçeye çevrilmesidir. Yeminlitercuman.com çok geniş bir uzman tercüman çevirmen portföyü sayesinde her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.
Kürtçe Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)
Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanız, gazete haberi, firma tanıtımı veya makale ya da raporunuzun bir anadil çevirmeni tarafından Kürtçeye çevrilmesi işlemidir. Çevirmen çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri daha akıcı, doğal bir ifade olanağı sunmaktadır.
Kürtçe Çapraz Çeviri
Kürtçe bir metnin noter tasdikli olarak Türkçe dışında bir dile çevrilmesi hizmetidir, çapraz çevirinin noterden tasdik edilebilmesi için mutlaka araya Türkçe çevirisinin eklenmesi gerekecektir (örneğin Kürtçe – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). İki farklı dile çevrilmesi nedeniyle yaşanabilecek anlam kaymaları ve eksikliklere karşı son çeviriyi daha dikkatli kontrollerden geçirmekteyiz.
Kürtçe Tercüme (Sözlü)
Yeminlitercuman.com Kürtçe – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Yeminlitercuman.com tercümanları prezantabl görünümleri, dile vakıf olmaları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzun hakkıyla temsiline katkıda bulunacaktır.

Tercüme Dilleri
Tercüme Hizmetleri
Son Eklenenler