Home Uncategorized Acıbadem Tercüme Bürosu

Acıbadem Tercüme Bürosu

Keyhan Tercüme / Acıbadem – Anadolu Yakası Ofis
Acıbadem’de ofisimiz yoktur. Değerli müşterilerimize info@yeminlitercuman.com adresimize e-mail veya tel://05321612890 Whatsapp numaramız yoluyla hizmet sunuyoruz.
Tel  : 0216 338 88 30 – 0212 243 40 05  – 0212 266 25 23 –
Cep: (0555) 569 10 72 – Whatsapp Hattımız : (0532) 161 28 90
Mail : info@yeminlitercuman.com

Acıbadem’de yazılı ve sözlü çeviri, yeminli tercümanlık hizmetleri sunmaktayız. Acıbadem büromuzu ziyaretinizden önce telefonla bilgi almanızı rica ederiz.

Acıbadem Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Acıbadem Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.

Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil, dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme Acıbadem
Acıbadem Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Hukuki Tercüme Acıbadem
Acıbadem Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercümesi Acıbadem
Acıbadem Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercümesi Acıbadem
Acıbadem Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercümesi Acıbadem
Acıbadem Tercüme Büromuzda Pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercümesi Acıbadem
Acıbadem Tercüme Büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme Acıbadem
Acıbadem’deki iş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

 

 

Etiket eklenmemiş
Whatsapp'tan Ulaşın.