0555 569 10 72
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme

Anasayfa » Mecidiyeköy – Şişli Tercüme
Mecidiyeköy - Şişli Yeminli Tercüme Büromuz
Keyhan Yeminli Tercüme Bürosu
Ofisimiz, tercümede en çok rağbet gören dillerin yanında (İngilizce, Almanca, Rusça, Çince vs.) dünya çapında birçok farklı dilde çeviri hizmeti sunmaktadır. Her dilden tercüme yaptırmak için İstanbul/Mecidiyeköy - Şişli Tercüme Büromuz ile hemen iletişime geçin.
Adres: Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç İş Hanı No:45 D:17 (2’nci Kat) Mecidiyeköy/İSTANBUL
Sabit Telefon: 0212 243 40 05
GSM: 0555 569 10 72
Whatsapp Numaramız: 0555 569 10 72
Mail Adresimiz: info@yeminlitercuman.com
Ulaşım Haritamız: https://goo.gl/maps/DrRY54WhiWk

 


Mecidiyeköy Tercüme – Şişli Tercüme

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Esenyurt Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz. Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil ve dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme 

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tapu Tercümanlığı

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda Tapuda yabancı satışlarınız için adliyeden yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Hukuki Tercüme

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercüme

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercüme

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercüme

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme Büromuzda pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercüme

Mecidiyeköy – Şişli Tercüme büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Neden Biz?
Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.
FİYAT TEKLİFİ AL

Whatsapp'tan Bize Ulaşın.