Home Uncategorized Bursa Tercüme Bürosu

Bursa Tercüme Bürosu

bursa-yeminli-tercüme

Bursa Tercüme Bürosu

Keyhan Tercüme olarak Bursa’nın tüm bölgelerinde ve tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Noter tasdiği gerektiren, apostil ve kaymakamlık onayı ve valilikten onaylatılacak tüm belgeleriniz için online olarak hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki dillerde ve yandaki uzmanlık alanlarında uygun fiyata hızlı ve profesyonel çeviri hizmeti vermekteyiz. Çeviri büromuz Keyhan Tercüme Bürosu arayışınızda her zaman tüm ekibiyle sizin yanınızdadır. Hizmet almak için bize ulaşın sayfamızdan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Başlıca heykel bölgesi olmak üzere bursa’nın tüm bölgelerinde tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercümeleriniz için ofisimize uğrayabilir ya da tercümelerinizi bize mail ortamında iletebilir ve Whatsapp ortamında iletip fiyatlandırma ve zaman konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ticari ve İş  Tercümeleri

Ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihaleler, toplantı tutanakları, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar gibi her türlü ticari belge ve yazışmalarınız kalite ve hız kriteri ön planda tutularak uzman tercümanlarımız tarafından istediğiniz dile çevrilmektedir.

Hukuki Tercümeler

Uluslararası ve Türk hukuk mevzuatları konularında uzman hukukçu yeminli tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetimizdir. Mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, kanun ve yönetmelikler, sözleşmeler, patent başvuruları, beyannameler, vekaletnameler gibi her tür hukuki konuda yeminli tercümelerinizi bize iletebilir ve fiyatlandırma konusunda yardımcı olabiliriz.

Teknik, Tıbbi ve Bilimsel Tercümeler

Her alanda kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, kalite güvenlik ve kontrol yöntemleri, üretim süreç talimatları, bilimsel çalışmalar, bunun yanında tıbbi bilgi gerektiren çeviriler, ilaç prospektüsleri, teknik çizim ve formüller içeren tercümeler. İstenildiği durumlarda tercüme işlemleri noter tastikli olarak tarafınıza Kargo yoluyla iletilmektedir.

Diplomalar, Vize ve Konsolosluk İşlemleri

Yurtdışından alınan diplomalar ve not cetvelleri (transkript), yurtdışı eğitimi için gerekli diploma ve diğer belgelerin tercümesi, vize işlemleri için istenen ikamet, nüfus kaydı örneği, sabıka kaydı gibi belgelerin tercümeleri ve yurtdışında eğitim konuları ile ilgili bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tüm Dillerde Çeviri

Firmamız 21 yılı aşkın bir süredir tercüme işleminde profesyonelleşmiş olup sizlere İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça gibi başlıca dillerde ve 65’e yakın diğer tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.

 

Whatsapp'tan Ulaşın.