Home Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

Keyhan Fransızca Tercüme büromuzun sunduğu Fransızca tercümeler, Fransa Cumhuriyeti Elçilik ve Konsoloslukları tarafından sorunsuz kabul edilmektedir.
Şirketimiz Fransa uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

Görevimiz, Fransızca dilinde sunmak istediğiniz belge ve yazışmaları hatasız bir şekilde tercüme etmektir. Bu kolay bir görev gibi görünse de aslında tercüme kalitesini belirleyen birçok değişken vardır.

Fransızca tercümelerimizin tamamı anadili Fransızca olan tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız, anadillerinin Fransızca olması sayesinde kelimelerin ardında yatan anlamları, nüansları ve metninizin üslubunu etkin bir şekilde ifade etme becerisine sahiptir. Ortaya çıkan sonuç hatasız ve okuması kolaydır. Talimatlarınızın açık bir şekilde anlaşıldığından emin olmak için doğrudan tercümanla irtibat kurabileceksiniz.

Teslim sürelerinin kısa olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve size tercümelerinizi üst düzey bir kaliteyle profesyonel bir şekilde hazırlanmış olarak, talep ettiğiniz teslim tarihinde ve hatta daha önce teslim edeceğimize dair garanti veriyoruz. Tercümelerimiz Fransa Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir.

15 yılı aşkın bir süreye dayanan deneyim

Türkçeden Fransızcaya yapılan çevirilerde 15 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz deneyimler, bizi sektörümüzün liderlerinden bir tanesi haline getiren uzmanlık düzeyine ulaştırdı. İster müşteriniz olsun isterse personeliniz veya iş ortaklarınız, sizin için yaptığımız Fransızca tercümeleri okuyan herkes bu tercümelerin ne kadar akıcı olduğunu takdir edecektir. Deneyimlerimiz şirketler, devlet kurumları ve bireyler için aşağıdaki alanlarda verilen tercüme, redaksiyon ve düzeltme okuması hizmetlerini kapsamaktadır:

  • Vize belgeleri
  • Evlilik belgeleri
  • Her türlü sözleşme ve ticari belgeler
  • Reklam
  • Edebiyat
  • Akademik makaleler
  • Tıbbi metin ve raporlar
  • Mahkeme ilamları ve hukuki belgeler
  • Basın bültenleri
  • Kullanma kılavuzları

Fransızca tercüme konusunda bizimle görüşmeden kararınızı vermeyiniz.

 

Neden Biz?

Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Uzman Çevirmenler

Keyhan Tercume platformu yanlızca uzman çevirmenler ile çeviri hizmeti vermektedir.


Hızlı İşlem

Keyhan Tercume ‘nin geniş çevirmen yelpazesi sayesinde tercüme hizmeti bekletilmeden verilir.


Zamanında teslimat

Çevirinin zamanında teslimatı önemli bir unsurdur. “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile kısa sürede teslim edilir.

Whatsapp'tan Ulaşın.