Home Uncategorized İzmir Tercüme

İzmir Tercüme

Keyhan Tercüme olarak İzmir bölgesinde tüm konularda yeminli tercüme ve yeminli tercüman hizmeti vermekteyiz.

İzmir bölgesinde yeminli tercüman hizmeti vermekteyiz.

Keyhan Tercüme / İzmir Yeminli Tercüme Ofisimiz
Adres : Kıbrıs şehitleri Caddesi Yümtaş Apt. No:96 Kat:2 Daire:201 Alsancak/İzmir
GSM: 0555 569 10 72  – Whatsapp Hattımız :  0532 161 28 90
Mail : info@yeminlitercuman.com – Ulaşım Haritası : https://goo.gl/maps/DkS4rh1FdR92

 

İzmirde Yeminli Tercüme konusunda uzman olan Keyhan Tercüme Bürosu, tüm dillerde müşterilerine çeviri hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Keyhan Tercüme olarak olarak farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimizin çeviri gereksinimlerini, alanlarında uzman çevirmenlerimiz ile karşılamaktayız. İzmir merkezli faaliyet gösteren Keyhan Yeminli Tercüme, profesyonel iş yönetim anlayışına sahip ekibi ile yüksek kaliteli tercüme çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Dünyanın tüm resmi dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den tüm resmi dillere çok geniş bir uzmanlık yelpazesinde sözlü (Ardıl ve Simultane tercüme), yazılı (Akademik, Tıbbi, Hukuki, Teknik vb konularda), çapraz çeviri,redaksiyon ve deşifre çeviri hizmetleri sunan Keyhan Tercüme Bürosu,teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek sektöre yönelik yenilikçi iş çözümleri sunmakta, üzerinde çalıştığı belge ve dökumanlarda kesin bir gizliliği esas almaktadır. Çevirisi yapılacak metninizi e-posta, faks, posta, cd veya tüm veri depolama ortamları üzerinden gönderebilirsiniz ve alabilirsiniz.

İzmir Yeminli Tercüme Bürosu

Noter tasdiği gerektiren, apostil ve kaymakamlık onayı ve valilikten onaylatılacak tüm belgeleriniz için online olarak hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki dillerde ve yandaki uzmanlık alanlarında uygun fiyata hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti vermekteyiz.İzmir ilçesinde çeviri hizmeti almak için çeviri büromuz her zaman tüm ekibiyle sizin yanınızdadır. Hizmet almak için çeviri ofisimizi aramanız yeterlidir.

Keyhan Yeminli Tercüme Bürosu, İzmir haricindeki il ve ilçelere de yaygın kurye ağıyla ve kargo şirketleriyle kesintisiz çeviri hizmeti vermektedir.

İzmir Tercüme Bürosu

İzmir Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla İzmir Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.
Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil, dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Hukuki Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme İzmir

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Whatsapp'tan Ulaşın.