Home İzmir Yeminli Tercüman

İzmir Yeminli Tercüman

Keyhan Tercüme / İzmir Yeminli Tercüme Ofisimiz
Adres : Kıbrıs şehitleri Caddesi Yümtaş Apt. No:96 Kat:2 Daire:201 Alsancak/İzmir
GSM: 0555 569 10 72  – Whatsapp Hattımız :  0532 161 28 90
Mail : info@yeminlitercuman.com – Ulaşım Haritası : https://goo.gl/maps/DkS4rh1FdR92

Yeminli Tercüme İzmir

İzmir Yeminli Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla İzmir Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.
Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil, dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

 Hukuki Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercüme İzmir

İzmir Tercüme Büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme İzmir

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Etiketler: tercüme, tercüme bürosu, izmir tercüme, izmir yeminli tercüme, izmir yeminli tercüman, izmir tercüme bürosu, izmir yeminli tercüme bürosu, türkçe ingilizce çeviri, ingilizce türkçe çeviri, türkçe almanca çeviri, almanca türkçe çeviri, arapça türkçe çeviri, türkçe arapça çeviri, pasaport çevirisi, vize tercümesi, almanca çeviri, yeminli tercüman, dil çeviri, rusça türkçe çeviri, türkçe rusça çeviri, çeviri bürosu, izmir çeviri bürosu

Whatsapp'tan Ulaşın.