Home Hizmetlerimiz Noter Tasdikli Onaylı Tercüme

Noter Tasdikli Onaylı Tercüme

Keyhan Çevirmenlik 1997 yılında kurulmuş, çok çeşitli alanlarda (hukuki, akademik, tıbbi, teknik,finansal, ardıl ve simultane vb.) tercüme hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir tercüme firmasıdır.Şişhane merkezli firmamızın, Bakırköy Çarşı, Bakırköy Adliye, Beyoğlu,Şişhane, Beşiktaş, Maslak, Kadıköy, KartalBeylikdüzü, Ankara, ve Bursa’da şubeleri bulunmaktadır.

Görevimiz, Tüm dillerde sunmak istediğiniz belge ve yazışmaları hatasız bir şekilde tercüme etmektir. Bu kolay bir görev gibi görünse de aslında tercüme kalitesini belirleyen birçok değişken vardır.

Yeminli tercümelerimizin tamamı anadili olan tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız, anadillerinin olması sayesinde kelimelerin ardında yatan anlamları, nüansları ve metninizin üslubunu etkin bir şekilde ifade etme becerisine sahiptir. Ortaya çıkan sonuç hatasız ve okuması kolaydır. Talimatlarınızın açık bir şekilde anlaşıldığından emin olmak için doğrudan tercümanla irtibat kurabileceksiniz.

Teslim sürelerinin kısa olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve size tercümelerinizi üst düzey bir kaliteyle profesyonel bir şekilde hazırlanmış olarak, talep ettiğiniz teslim tarihinde ve hatta daha önce teslim edeceğimize dair garanti veriyoruz. Tercümelerimiz Fransa Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir.

19 yılı aşkın bir süreye dayanan deneyim

Tüm dillerde yapılan çevirilerde 15 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz deneyimler, bizi sektörümüzün liderlerinden bir tanesi haline getiren uzmanlık düzeyine ulaştırdı. İster müşteriniz olsun isterse personeliniz veya iş ortaklarınız, sizin için yaptığımız tüm dillerde tercümeleri okuyan herkes bu tercümelerin ne kadar akıcı olduğunu takdir edecektir. Deneyimlerimiz şirketler, devlet kurumları ve bireyler için aşağıdaki alanlarda verilen tercüme, redaksiyon ve düzeltme okuması hizmetlerini kapsamaktadır:

  • Vize belgeleri
  • Evlilik belgeleri
  • Her türlü sözleşme ve ticari belgeler
  • Reklam
  • Edebiyat
  • Akademik makaleler
  • Tıbbi metin ve raporlar
  • Mahkeme ilamları ve hukuki belgeler
  • Basın bültenleri
  • Kullanma kılavuzları

Yeminli tercüme konusunda bizimle görüşmeden kararınızı vermeyiniz.

Neden Biz?

Her dilden her dile nitelikli ve hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Uzman Çevirmenler

Keyhan Tercüme platformu yalnızca uzman çevirmenler ile çeviri hizmeti vermektedir.


Hızlı İşlem

Keyhan Tercüme Ltd. Şirketi’nin geniş çevirmen kadrosu sayesinde tercüme hizmeti bekletilmeden verilir.


Zamanında teslimat

Çevirinin zamanında teslimatı önemli bir unsurdur. “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile kısa sürede teslim edilir.

Whatsapp'tan Ulaşın.