Home TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ

tekirdag tercume

tekirdag-tercume

TEKİRDAĞ TERCÜME BÜROSU

Tekirdağ Tercüme olarak 09:00 ile 18:00 saatleri arasında Tekirdağ bölgesinde tüm konularda yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. İşlemlerinizi hızlı bir şekilde bitirmek istiyorsanız eğer,  lütfen ofisimize uğrayınız.

 

—————————————————————————————————————-

Yeminli Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ Yeminli Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Tekirdağ Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.
Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil, dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

 Hukuki Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ  Tercüme Büromuzda pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercüme Tekirdağ 

Tekirdağ Tercüme Büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme Tekirdağ 

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Eviniz ya da işyeriniz aşağıdaki bölgelerden birinde ise bize gelmeden tercüme yaptırabilirsiniz. Yeminli Tercüme yada Noter Tasdikli Tercümelerinizi bize emanet edebilirsiniz. Yeminli Tercüme farkıyla tercümesi yapılan belgeleriniz dilediğiniz adrese teslim ediliyor.

etiket: tekirdağ yeminli tercüme, tekirdağ yeminli tercüman, tekirdağ tercüme bürosu, tekirdağ tercüme büroları, tekirdağ yeminli tercüme büroları

 
Whatsapp'tan Ulaşın.