Home Uncategorized Tercüme Büroları

Tercüme Büroları

tercüme-büroları

Tercüme Bürolarımız bugüne kadar sayısız çeviri ve tercümanlık işlerini özveri ile yerine getirdi. Size ve şirketinize özel olarak geliştirmiş olduğumuz tercüme programları yardımıyla diğer ülkeler ile sürekli bağlı kalmanızı sağlamış ve tercüme sektöründe aranan bir kuruluş olmayı başarmış öncü firmalardan biriyiz.

TERCÜME BÜROLARIMIZ

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde Ankara, Bursa ve Tekirdağ’da tercüme bürolarımız bulunmaktadır. Tercüme bürolarımızda başta klişeleşmiş diller ingilizce, almanca, fransızca, arapça başta olmak üzere diğer tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüme büromuz noter yeminli tercüme bürosu olup, evraklarınızı siz iş yerinizden ya da evinizden çıkmadan hazırlayıp kargo yoluyla yada kurye personeliyle size gönderebiliyor.

İstanbul bölgesinde, Bakırköy, Bahçelievler, Zincirlikuyu, Şişli, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Şişhane ve Beyoğlu olmak üzere tercüme bürolarımızda tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ankara bölgesinde, Kızılay’da, meşrutiyet caddesinde tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bursa bölgesinde, Osmangazi ilçesinde tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca bursa bölgesi sanayi bölgesi olduğundan dolayı devamlı çalıştığımız kurumsal firmalarımızın büyük bir çoğunluğu bu bölgededir.

Tekirdağ bölgesinde, Süleymanpaşa bölgesinde tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca bu bölgedeki hukuk bürolarıyla çalışmakta olup adliye bölgesinde bulunan noterimizle size hizmet vermekteyiz.

 

İstanbul Tercüme Bürolarımız

Merkez Ofis – Tercüme Büroları/ Zincirlikuyu Ofis
Tercüme Bürolarımız / Beyoğlu – Şişhane Ofis
Tercüme Bürolarımız / Beşiktaş Ofis
Tercüme Bürolarımız / Bakırköy Adliye – Bakırköy Ofis
Tercüme Bürolarımız / Beylikdüzü Ofis
Tercüme Bürolarımız / Esenyurt Ofis
Tercüme Bürolarımız / Kadıköy – Bostancı Ofis
Tercüme Bürolarımız / Mecidiyeköy Ofis

Kaliteli Çözümü “Kurumsal Tercüme Bürosunda” Arayın

Sizin için en değerli olan çalışmalarınızı, kurumsal bütünlük içinde hareket eden bir tercüme bürosuna emanet ederek, tercümelerinizin kalitesini garanti altına almanın yanı sıra tedarik zincirinizi sürdürülebilir bir çözüm ortağıyla güçlendirin.
Kalite unsuru bir tercüme bürosunun en sık kullandığı savlarından biridir. Tercüme sektörünün kilit öğesi olarak hemen hemen her şirketin “sözde” sunabileceği kalite, çözüm arayanların da başlıca kriteridir. Ancak tercüme bürolarının hizmet ve görünüm çeşitliliği bu unsurun kolaylıkla bulunmasına ket vurur. Bir tarafta Noterlerin yanında bireysel hizmet ağırlıklı çalışan tercüme büroları, diğer tarafta hem Noterlerle ilişkili olarak hem de kurumlara yönelik hizmet sağlayan şirket bazındaki kuruluşlar… Öyleyse kalite nerede aranmalıdır?

Yüksek kalite için kurumsal çözüm

Kurumsal dil hizmetleri sağlayan tercüme büroları, zaman içerisinde dağılan ve kalitesizliğe yönelen tercüme sektörünü yayılan dil bilincinin getirisiyle toparlayarak genellikle belirli bir kalite anlayışını yakalamış firmalardır. Küçükten büyüğe dağılım sergiledikleri için isimleri “tercüme bürosu” olarak zihinlerde yer etmiş olduğundan kurumsal çalışan firmaların ölçekleri genellikle buradan hareketle ayırt edilemez. Adı itibariyle ilk olarak akla gelen tek bir bürodur ve bu da genellikle Noterlerin kapsama alanına giren envai çeşit tercüme bürosunun yarattığı yanılsama algısıdır. Aslında genellikle geniş çaplı projeler üzerinde çalışan ya da kurumlara yönelik hizmet veren bu tercüme büroları gelen talebin ciddiyeti ve önemi nedeniyle rekabet ortamında kalite çıtasını yükseltmek adına çeşitli girişimlerde bulunmaya başlamışlardır. Ancak kimileri kuruluşun görünen yüzünü değiştirerek ve kendi maliyetlerini alta çekerek algıyı yanıltmak yönünde tercihini kullanmıştır. Diğer nadir olanları ise kurumu bir adım geride tutarak kalite unsurunu ön plana almış ve bu doğrultuda çeviri kapasitesini ve yetisini artırmak üzere başarılı proje yönetimi politikasını ilke edinmiştir.

Çalışma Prensibimiz: Hız, Dürüstlük ve Güven

Tercüme Bürolarımız ile çalışmaya başladığınızda, çeviri yapılacak belgeyi, ilgili birime teslim ettikten sonra ilkemiz; işinizi kendi işimiz gibi sahiplenmek, kalite ve güven oluşturmak ve piyasa şartlarında en uygun ücret ile size doğru tercüme sunmaktır.

 

Whatsapp'tan Ulaşın.