Home Uncategorized Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu

tercüme bürosu

Keyhan Tercüme Bürosu olarak 19 yıldan bu yana uluslararası düzeyde faaliyet göstermekteyiz. Bugüne kadar sayısız çeviri ve tercümanlık işlerini özveri ile yerine getirdik. Size ve şirketinize özel olarak geliştirmiş olduğumuz tercüme programları yardımıyla diğer ülkeler ile sürekli bağlı kalmanızı sağlamış ve tercüme sektöründe aranan bir kuruluş olmayı başarmış öncü firmalardan biriyiz.

Kaliteli Çözümü “Kurumsal Tercüme Bürosunda” Arayın,

Sizin için en değerli olan çalışmalarınızı, kurumsal bütünlük içinde hareket eden bir tercüme bürosuna emanet ederek, tercümelerinizin kalitesini garanti altına almanın yanı sıra tedarik zincirinizi sürdürülebilir bir çözüm ortağıyla güçlendirin.

Kalite unsuru bir tercüme bürosunun en sık kullandığı savlarından biridir. Tercüme sektörünün kilit öğesi olarak hemen hemen her şirketin “sözde” sunabileceği kalite, çözüm arayanların da başlıca kriteridir. Ancak tercüme bürolarının hizmet ve görünüm çeşitliliği bu unsurun kolaylıkla bulunmasına ket vurur. Bir tarafta Noterlerin yanında bireysel hizmet ağırlıklı çalışan tercüme büroları, diğer tarafta hem Noterlerle ilişkili olarak hem de kurumlara yönelik hizmet sağlayan şirket bazındaki kuruluşlar… Öyleyse kalite nerede aranmalıdır?

 

Yüksek kalite için kurumsal çözüm

Kurumsal dil hizmetleri sağlayan tercüme büroları, zaman içerisinde dağılan ve kalitesizliğe yönelen tercüme sektörünü yayılan dil bilincinin getirisiyle toparlayarak genellikle belirli bir kalite anlayışını yakalamış firmalardır. Küçükten büyüğe dağılım sergiledikleri için isimleri “tercüme bürosu” olarak zihinlerde yer etmiş olduğundan kurumsal çalışan firmaların ölçekleri genellikle buradan hareketle ayırt edilemez. Adı itibariyle ilk olarak akla gelen tek bir bürodur ve bu da genellikle Noterlerin kapsama alanına giren envai çeşit tercüme bürosunun yarattığı yanılsama algısıdır. Aslında genellikle geniş çaplı projeler üzerinde çalışan ya da kurumlara yönelik hizmet veren bu tercüme büroları gelen talebin ciddiyeti ve önemi nedeniyle rekabet ortamında kalite çıtasını yükseltmek adına çeşitli girişimlerde bulunmaya başlamışlardır. Ancak kimileri kuruluşun görünen yüzünü değiştirerek ve kendi maliyetlerini alta çekerek algıyı yanıltmak yönünde tercihini kullanmıştır. Diğer nadir olanları ise kurumu bir adım geride tutarak kalite unsurunu ön plana almış ve bu doğrultuda çeviri kapasitesini ve yetisini artırmak üzere başarılı proje yönetimi politikasını ilke edinmiştir.

Çalışma Prensibimiz: Hız, Dürüstlük ve Güven                                       

Keyhan Yeminli Tercüme Bürosu ile çalışmaya başladığınızda, çeviri yapılacak belgeyi, ilgili birime teslim ettikten sonra ilkemiz; işinizi kendi işimiz gibi sahiplenmek, kalite ve güven oluşturmak ve piyasa şartlarında en uygun ücret ile size doğru tercüme sunmaktır.

KALİTELİ –  ZAMANINDA  –  UYGUN FİYATLI  –  DOĞRU TERCÜME

 

Whatsapp'tan Ulaşın.