Home Tercüme

Tercüme

Keyhan Yeminli Tercüme Bürosu beklediğiniz hız, kalite ve güveni sizlerle buluşturuyor.

Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız, Bize Hemen Ulaşın.

Tel:+90 212 243 40 05  –  0212 243 40 18 – 0212 266 25 73 – 0212 266 25 23

Mobil-Whatsapp:+90 532 161 28 90 E-mail:info@yeminlitercuman.com

Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Keyhan Tercüme ile beklentilerinizin bir adım ötesine geçin!

* Yüksek kalite, uygun fiyat, hız.. İlk etapta bir tercüme bürosundan beklediklerinizin bunlar olduğunu düşünebilirsiniz ancak daha fazlasını istemelisiniz.
* Proje değerlendirme ve teklif sürelerindeki benzersiz hızımızla birlikte, çevirilerinizi tam zamanında, eksiksiz ve en mükemmel haliyle kullanımınıza sunarak işlerinizi süratlendiriyoruz.
* En uygun fiyatı belirlerken sürdürülebilirliğe dayalı fiyatlandırma politikası uyguluyor ve uzun yıllar sürecek bir çözüm ortaklığına zemin hazırlıyoruz.
* Yüksek çeviri kalitesini oluşturmada belirlediğimiz süreçleri güncelleyerek, titizlikle denetliyor ve sürekli arttırdığımız hizmet kalitemizle işlerinize değer katıyoruz.

Neden Biz?

Tüm dillerden tüm dillere hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.
KEYHAN TERCÜME olarak bugüne kadar, profesyonel hizmet anlayışıyla, dünyadaki tüm resmi dillerde, yeminli, noter tasdikli, yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermekteyiz. Bu süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında binlerce sayfa yazılı tercüme projesi gerçekleştirdik ve çok deneyim kazandık.

Kazandığımız bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya her zaman hazırız ve her zaman yanınızdayız.

Deneyim ve Profesyonel hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuzu en az sürede kusursuz hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas almışlardır.

Müşterilerimize, gereksiz harcamalarını en aza indirgemek, faaliyet üretkenliklerini arttırmak, artan kalite ve azalan maliyetler aracılığı ile rekabet güçlerini arttırmak ve hedeflerine odaklanmalarında kurum olarak vereceğimiz çeviri ve dil hizmetleri ile katkıda bulunmaktır.

Whatsapp'tan Ulaşın.