Home Uncategorized Ümraniye Tercüme Bürosu

Ümraniye Tercüme Bürosu

Keyhan Tercüme / Kadıköy – Anadolu Yakası Ofis
Adres: Osman Ağa Mah. Nüzhet Efendi Sok. Tekiner İş Hanı No: 3 Kat:4 Daire: 401 – Kadıköy / İSTANBUL (Osmanağa Camii Karşısı Akbank’ın Yan Sokağı) (Bina Girişi Yan Sokaktan)
Tel  : 0216 338 88 30 – 0212 243 40 05 – 0212 243 40 18 – 0212 266 25 23 – 0212 266 25 73
Cep: (0555) 569 10 72 – Whatsapp Hattımız : (0532) 161 28 90
Mail : info@yeminlitercuman.com – Ulaşım Haritası – https://goo.gl/maps/McfrisC79gS2

Ümraniye’de yazılı ve sözlü çeviri, yeminli tercümanlık hizmetleri sunmaktayız. Ümraniye büromuzu ziyaretinizden önce telefonla bilgi almanızı rica ederiz.

Ümraniye Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Ümraniye Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.

Cevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil, dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme Ümraniye
Ümraniye Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Hukuki Tercüme Ümraniye
Ümraniye Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercümesi Ümraniye
Ümraniye Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercümesi Ümraniye
Ümraniye Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercümesi Ümraniye
Ümraniye Tercüme Büromuzda Pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercümesi Ümraniye
Ümraniye Tercüme Büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme Ümraniye
Ümraniye’deki iş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.