Home Uncategorized Üsküdar Tercüme Bürosu

Üsküdar Tercüme Bürosu

Keyhan Tercüme / Üsküdar – Anadolu Yakası Ofis
Adres: Osman Ağa Mah. Nüzhet Efendi Sok. Tekiner İş Hanı No: 3 Kat:4 Daire: 401 – Kadıköy / İSTANBUL (Osmanağa Camii Karşısı Akbank’ın Yan Sokağı) (Bina Girişi Yan Sokaktan)
Tel  : 0216 338 88 30 – 0212 243 40 05 – 0212 243 40 18 – 0212 266 25 23 – 0212 266 25 73
Cep: (0555) 569 10 72 – Whatsapp Hattımız : (0532) 161 28 90
Mail : info@yeminlitercuman.com – Ulaşım Haritası – https://goo.gl/maps/McfrisC79gS2

Üsküdar’de yazılı ve sözlü çeviri, yeminli tercümanlık hizmetleri sunmaktayız. Üsküdar büromuzu ziyaretinizden önce telefonla bilgi almanızı rica ederiz.

Üsküdar Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Üsküdar Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.

Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil, dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme Üsküdar
Üsküdar Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Hukuki Tercüme Üsküdar
Üsküdar Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercümesi Üsküdar
Üsküdar Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercümesi Üsküdar
Üsküdar Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercümesi Üsküdar
Üsküdar Tercüme Büromuzda Pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercümesi Üsküdar
Üsküdar Tercüme Büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simultane Tercüme Üsküdar
Üsküdar’deki iş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

 

 

Etiket eklenmemiş
Whatsapp'tan Ulaşın.