0532 161 28 90
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vadi İstanbul Tercüme Bürosu

Anasayfa » Vadi İstanbul Tercüme Bürosu

vadi-istanbul-tercume-burosu

Vadi İstanbul Yeminli Tercüme Büromuz
Keyhan Yeminli Tercüme Bürosu
Ofisimiz, tercümede en çok rağbet gören dillerin yanında (İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Farsça, Çince vs.) dünya çapında birçok farklı dilde çeviri hizmeti sunmaktadır. Her dilden tercüme yaptırmak için İstanbul/Vadi İstanbul Tercüme Büromuz ile hemen iletişime geçin.
Adres: Ayazağa Mah.Azerbaycan Cd.No.3K-13 2B Ofis Bloku. Kat 2 Sarıyer
Sabit Telefon: 0212 243 40 05
GSM: 0532 161 28 90
Whatsapp Numaramız: 0532 161 28 90
Mail Adresimiz: info@yeminlitercuman.com
Ulaşım Haritamız:

VADİ İSTANBUL TERCÜME BÜROSU

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.
Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil ve dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Teknik Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tapu Tercümanlığı

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda Tapuda yabancı satışlarınız için adliyeden yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Hukuki Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simültane Tercüme

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Sözlü Tercüme

Vadi İstanbul Tercüme Büromuzda alanında uzman tercüman kadromuz ile noter huzurunda yapılacak tüm işlemleriniz için tercüman kadromuz hazır vaziyette beklemektedir.

İletişim İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Neden Biz?
Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.
FİYAT TEKLİFİ AL

     

    Vadi İstanbul Tercüme büromuza ve size en yakın tercüme bürosuna ulaşmak için lütfen bize ulaşın. Sabit Telefon: 0212 243 40 05 ; GSM: 0532 161 28 90 mail: info@yeminlitercuman.com

    Whatsapp Destek Hattı