Home Uncategorized Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüme Nasıl Yapılır?

Yeminli tercüman tarafından belgenin çevirisi yapılır. Belge, ilgili tercüman tarafından imzalanır, tercüme bürosu firma kaşesi ile kaşelenir ve imzalanır.

Hangi Belgelerin Yeminli Tercümesi Yapılır?

Resmi makamlara vereceğiniz pasaport, kimlik, diploma, transkript, öğrenim belgesi, aile cüzdanı, tapu kayıtları sağlık raporu mahkeme kararları vb. gibi, kişisel belgelerin çevirileri, genellikle yeminli tercüme olarak yapılır.

Kurumlar arasında yapılan yazışmalar, sözleşmeler, anlaşmalar, ihale dosyaları, bankacılık ve finans raporları, kalite belgesi, patent, araştırma raporları, marka tescil belgeleri, bankacılık ve finans raporları, mahkeme kararları vb. gibi kurumsal belgelerin çevirileri, genellikle yeminli tercüme olarak yapılır.

Hangi Belgelerin Yeminli Tercümesi Yapılmaz?

Kişiye özel ödevler, tezler, makaleler, mektuplar, özel yazışmalar, kitaplar, şiirler, turizm ve bölgesel tanıtım yazıları gibi kişisel belgelerin tercümeleri ile kurumsal kataloglar, broşürler, tanıtım yazıları, kitaplar, kurumsal tanıtımlar, ürün tanıtım yazıları, ürün kullanma kılavuzları gibi kurumsal belgelerin yeminli tercüme olarak yapılmaz.

Bilgi almak ve fiyat almak için lütfen 0212 243 40 18 nolu telefondan fiyat sorunuz.

İstediğiniz formatta çeviri teslimi:

Adobe InDesign – XML – HTML – PDF – JGP – PPT – Microsoft Word – Excel

 

Whatsapp'tan Ulaşın.