Masaüstü Yayıncılık

Anasayfa » Masaüstü Yayıncılık

Keyhan Tercüme Masaüstü Yayıncılık Hizmeti

20 Yıllık tecrübe ve tüm resmi dillerde tercüme yapabilme kapasitesiyle Keyhan Tercüme masasüstü yayıncılık tercüme hizmeti vermektedir.

Uzmanlaşmış kadromuzla, yurt dışında eğitim almış tercümanlarımızla, profesyonel olarak bu sektörde öncülüğü yakalamış olan Keyhan Tercüme 50’den fazla resmi dilde tercüme yapabilmektedir. Firmamız uluslararası kalite belgeleri ile kalitesine kanıtlamış, sektörün öncü tercüme ofislerinden biridir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve üstün iş disiplinine sahip tercüman ekibimizle masaüstü yayıncılık hizmetlerimizi ve tüm tercüme hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Masaüstü Yayıncılık Nedir?

Kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işleri masaüstü yayıncılık olarak bilinir. Bu terim, İngilizce DTP (Desktop-Publishing) teriminin Türkçe karşılığı olarak kullanılır. Anlam olarak, “masa başında yayıncılık” anlamına gelmesine rağmen, dilimize, kelime çevirisi yapılarak girmiş ve masaüstü yayıncılık olarak çevrilmiştir.

Genel olarak bir çok editörün bir araya gelerek çıkardıkları mecmua, dergi, katalog, fanzin gibi eserler masaüstü yayıncılık kategorisine girmektedir. Bunun yanında kitap yazımı da masaüstü yayıncılık olarak görülmektedir. Bir anlamda görüntülü, sesli yayınların yanında yazılı yayınları kategorize etmek için kullanılmaktadır.

 

Masaüstü Yayıncılık Hizmeti Nasıl İşler?

Önceden hazırlanmış kitap, dergi, katalog gibi masaüstü yayıncılık ürünlerinin farklı dillere tercüme edilmesi Keyhan Tercüme Ofisi tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir.

Tercüme edilmesi istenen belgelerin posta ya da e-posta aracılığıyla firmamıza ulaştırılması ve ücret bilgisi alınması ile başlangıç yapılır. Bunun yanında Keyhan Tercüme’nin İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan 5 merkezi şubeden birini ziyaret ederek te ayrıntılı bilgi almak mümkündür. Beylikdüzü, Esenler, Avcılar, Taksim şubelerimizden birini ziyaret ederek, referans çalışmalarımızı görmeniz de mümkündür.

Keyhan Tercüme kurumsal müşterilerine, öğretmen, öğrenci ve öğretim görevlilerine çeşitli avantajlarla hizmet vermektedir. Sektörünün öncüsü olan firmamız bu anlamda uygun fiyatlı tercümeler yapabilmektedir.

Teknik projeler içeren tercüme hizmetlerimizde ilgili konuda uzman olan ekibimizden bir kişi görevlendirerek teknik sorumlu olarak görev almaktadır.  Böylece tercüme durumu ve ilerlemesi ile ilgili  sürekli irtibat halinde olabilecek ve hizmet hakkında daha detaylı bilgi alabileceksiniz. . Çevirisi yapılan metinler dilediğiniz dosya türlerine göre hazırlanacaktır. Keyhan Tercüme olarak siz değerli müşterilerimizin gizliliğini teminat altına almak adına, gerek gördüğünüz durumlarda gizlilik sözleşmesi imzalamaya hazır bulunduğumuzu belirtmek isteriz.

Whatsapp
Keyhan Tercüme Müşteri Temsilcisi
Keyhan Tercüme Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Whatsapp Destek Hattı