Bakırköy Tercüme Bürosu

Anasayfa » Bakırköy Tercüme Bürosu
Bakırköy Tercüme Bürosu
Ofisimiz, tercümede en çok rağbet gören dillerin yanında (İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca, Rusça, vs.) dünya çapında birçok farklı dilde çeviri hizmeti sunmaktadır. Her dilden tercüme yaptırmak için İstanbul/Bakırköy Tercüme Büromuz ile hemen iletişime geçin.
Adres: Bakırköy Tercüme Büromuza ulaşmak için lütfen iletişim numaralarımızdan arayınız.
Sabit Telefon: 0212 243 40 05
GSM: 0532 161 28 90
Whatsapp Numaramız: 0532 161 28 90
Mail Adresimiz: info@yeminlitercuman.com
Ulaşım Haritamız:

 

BAKIRKÖY TERCÜME BÜROSU

Bakırköy Tercüme Büromuzda tüm dillerde yeminli tercümanlar istihdam etmekteyiz. Alanlarında uzman mütercim tercüman kadromuzla Bakırköy Tercüme Büromuzda tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.


Çevirisini yaptığımız belgeler için gerekirse noter tasdiki, apostil ve dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

 

Teknik Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda teknik içerikli dökümanlarınız, konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tapu Tercümanlığı

Bakırköy Tercüme Büromuzda Tapuda yabancı satışlarınız için adliyeden yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Hukuki Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda her türlü hukuki metin ve mahkeme kararları, uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda tüm konularda kitap, dergi ve katalog, süreli basın gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Web Sitesi Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, web sitenizi tercüme ediyoruz.

Pasaport Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda pasaport çevirileriniz, Türkçeden diğer dillere, diğer dillerden Türkçeye yeminli tercüman kaşeli / noter tasdikli yapılır.

Diploma Tercüme

Bakırköy Tercüme büromuzda Diploma, Transkript, Mezuniyet Belgesi çevirileriniz, yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli yapılır.

Simültane Tercüme

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, müşterilerimize – Türkçe ve diğer dillerde ardıl ve simultane çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Sözlü Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda alanında uzman tercüman kadromuz ile noter huzurunda yapılacak tüm işlemleriniz için tercüman kadromuz hazır vaziyette beklemektedir.

İletişim İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Neden Biz?
Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.
Whatsapp
Keyhan Tercüme Müşteri Temsilcisi
Keyhan Tercüme Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1