Home Sertifikalarımız

Sertifikalarımız


SERTİFİKALARIMIZ

Keyhan Tercüme Bürosu 65’den fazla Dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir ‘dil çözüm merkezi’dir. ‘Müşteri Odaklı Kaliteli Hizmet’ ilkemiz, ‘Çeşitli Terminolojilerdeki Milyarlarca Sayfa’ deneyimimiz, ‘Toplam Kalite’ anlayışımız ve ‘Maliyet Etkin Çözüm’ önerilerimiz, Müşterilerimiz sayfamızdan teyit edilebilir.

Uzmanlık gerektiren çeviri işlerinizde hata ihtimalini minimuma indirmek için tüm tercümeleriniz alanlarında uzman tercümanlar tarafından çevrilip, editör kontrolünden geçer. Böylece hem iş ortaklarınız hem de yasalar karşısında yaşanılacak muhtemel sorunların önüne geçmiş olursunuz.

İnternet sitemiz, tarafınıza, firmamız hakkında bilmek isteyeceğiniz detayları ve kurumsal kültürümüz içersinde benimsemiş olduğumuz prosedürlerin ana hatlarını aktarmayı amaçlamaktadır. Kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği (noter yeminli, konsolosluk/vilayet/ kaymakamlık onaylı) ticari, hukuki, teknik, vb. yazılı ve sözlü tercüme hizmetini, sahip olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda güvenli ve hızlı şekilde sağlayabiliriz.

Her yeni müşterimizin katkısıyla tercüme piyasasına yön veren yeniliklerimiz, her geçen gün artan nitelikli tercüman ve idari kadro çalışanımız, güçlü teknik altyapımız ve maliyetlerinizi en aza indirecek çözümlerimizle deneyimlerimizi paylaşmaya sizi de bekliyoruz.

Tercüme Sektörünün Devi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, sektörümüzde profesyonel olmuş personel kadromuzla hizmet vermekte olup, siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Tercüme yapılacak olan evraklarınızı siz yerinizden kalkmadan bize Dijital ortamda (mail / whatsapp / skype) gönderirseniz eğer, proje yönetici personel arkadaşlarımız size mail veya telefon ile en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır. Tercümelerinizi herkese yaptırmayın.

 

 

Etiket eklenmemiş
Whatsapp'tan Ulaşın.