Home Teknik tercüme

Teknik tercüme

Teknik metinlerin tercümesinde, tüm terminolojinin doğru bir biçimde çevrilmesi büyük önem taşır. Bazı durumlarda teknik tercüme, kelimenin tam manasıyla yaşam ile ölüm arasındaki farkı ifade edebilir. Bu belki kulağa biraz abartılı gelecektir; fakat, örneğin bir kurulum el kitabındaki ufak bir yanlış anlama sebebiyle kabloların yanlış bağlandığını düşünün.

Bu nedenle belgeniz üzerinde çalışan tercümanların konunuzla ilgili yeterli uzmanlığa sahip olmaları mutlak bir şarttır.


Kalite Kontrolüne Tabi Uzman Çevirmenler

Konu ister uçak, ister inşaat, ister tarım, ister başka bir uzmanlık gerektiren tercüme olsun,teknik tercüme kusursuz yapılmalıdır. Bu nedenle teknik belgeler üzerinde çalışırken yalnızca sağlam bir deneyime sahip ve konuyu teknik olarak çok iyi anlayabilecek çevirmenlerle çalışıyoruz.

Dünya çapında, her ülkeden 200′den fazla çevirmenle çalışıyor, böylece her türlü sektörde akla gelen tüm bilgilere erişim sağlıyoruz. Tüm tercümanlarımız, teknik uzmanlıklarını test edici kontrollere tabi tutulmaktadır.

Tercümanların beceri ve bilgisinin gereksinimlerinize tamamen uymasını sağlamak için her zaman sizinle birlikte yol alacağız. Teslim ettiğimiz tercümelerin mümkün olduğu kadar doğru olmasını temin etmek için, tercüme sürecinin her noktasında kalite kontrolleri gerçekleştiriyoruz.

Teknik Çeviri Siparişi Verin!

Çeviri ihtiyaçlarınız ve Keyhan Çevirmenlik’in uygun maliyetle teknik dokümantasyon, yazılım ve broşürlerinizi tercüme etmesi için Keyhan Çevirmenlik ile irtibata geçiniz.

Teknik Tercüme Deneyimi

Çeşitli sektörlerin lider firmaları, endüstriyel dokümanlar, uluslararası satışlar, destek ve eğitim programlarında kullanılan kılavuzlar, broşürler ve talimatların çevirisi için Keyhan Çevirmenlik’e güvenmişlerdir.

Pek çok teknik endüstri lideri, kurumsal imajları, mesajları ve ürünlerini yeni ülkelere doğru biçimde yansıtabilmek için Keyhan Çevirmenlik ile çalışmaktadır. Bizi test edebilirsiniz.

Teknik tercüme projenizi gerçekleştirmek için uzman ve tecrübeli bir tercüme şirketi arıyorsanız ücretsiz tercüme teklifi için bizimle irtibata geçiniz.

Neden Biz?

Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Uzman Çevirmenler

Keyhan Tercume platformu yanlızca uzman çevirmenler ile çeviri hizmeti vermektedir.


Hızlı İşlem

Keyhan Tercume ‘nin geniş çevirmen yelpazesi sayesinde tercüme hizmeti bekletilmeden verilir.


Zamanında teslimat

Çevirinin zamanında teslimatı önemli bir unsurdur. “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile kısa sürede teslim edilir.

Etiket eklenmemiş
Whatsapp'tan Ulaşın.