Home Hukuki tercüme

Hukuki tercüme

Hukuki tercüme ileri derecede uzmanlaşma gerektirir; bu tür belgelerin lafzı kesindir, belirsizlik içeremez. Hukuki bir belgenin tercümesinde hata, karışıklığa, işin bozulmasına, gecikmeye ve önemli zararlara yol açabilir.

Bu nedenle, tercüme sonunda sizi huzursuz edecek bir durumun ortaya çıkmasını engellemek amacıyla, bu işler için yalnızca hukuki belgeleri çevirmek için uygun ehliyete sahip, hukuk, uluslararası ilişkiler gibi dallarda lisans eğitimini almış tercümanlar istihdam ediyoruz.


Doğru Hukuki Tercümeler

Keyhan Çevirmenlik hukuki tercüme hizmetleri bölümü, hukuk sektöründe dil inceliklerinin diğer sektörlere göre öne çıktığının bilincindedir. Metnin içinde her bir görüş, argüman ve vurgunun tam olarak yansıtılması ve doğru tercüme edilmesi hukuk sektörü için hayati önem taşır.  Bir yanlış sözcük veya eksik virgül halinde sözleşme kullanışsız hale gelebilir ve gereksiz ihtilaflara yol açabilir.

Hukuki belgelerinizin doğru olarak çevrilip farklı dillere uyarlanmasını istiyorsanız Keyhan Çevirmenlik’e başvurunuz.

Bizden projeniz için ücretsiz tercüme teklifi isteyebilirsiniz.

Hukuki Tercüme Deneyimi

Pek çok uluslararası hukuk firması, hukuk örgütleri ve şirketleri mükemmel, kesin ve doğru hukuki tercüme için Keyhan Çevirmenlik’e güvenmiştir. Müşterilerimiz arasında pek çok AB Kuruluşu (Keyhan Çevirmenlik, AB çevirileri alanında uzman bir şirkettir), özel hukuk firmaları ve ortaklıklar bulunmaktadır, tümü en üst kalitede hukuki tercüme için Keyhan Çevirmenlik’e güvenmektedir.

Keyhan Çevirmenlik bazen küçük bir hatanın istenmeyen sonuçlara yol açabileceği bu alanda en yüksek kalitede hukuki tercüme hizmetleri sunmak için, geçmiş hukuki tercüme projelerinden edindiği çok fazla kaynak, eşsiz deneyim ve birikim sahibidir.

Kalite çıtası gittikçe yükselen hukuk sektörüne paralel olarak, daha güvenilir ve kaliteye odaklı hukuki tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Neden Biz?

Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Uzman Çevirmenler

Keyhan Tercume platformu yanlızca uzman çevirmenler ile çeviri hizmeti vermektedir.


Hızlı İşlem

Keyhan Tercume ‘nin geniş çevirmen yelpazesi sayesinde tercüme hizmeti bekletilmeden verilir.


Zamanında teslimat

Çevirinin zamanında teslimatı önemli bir unsurdur. “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile kısa sürede teslim edilir.

Etiket eklenmemiş
Whatsapp'tan Ulaşın.