Home Hakkımızda

Hakkımızda

hakkimizda

Keyhan Çevirmenlik Ltd., ülke içinde ve dışında ihtiyaç duyulan profesyonel çeviri konusunda hizmet sunmak üzere 1997 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Şirketimiz, çalışmış olduğu şirketlerin talebi üzerine çok kısa süre içinde İstanbul ve Bursa ayaklarını oluşturmuştur. Halen Keyhan Çevirmenlik Ltd. Şirketimizin 40 bordrolu çalışanı (30’dan fazlası profesyonel çevirmen) ve 80’in üzerinde yarı zamanlı çevirmeni bulunmaktadır.

Keyhan Çevirmenlik Ltd.’nin çevirmenlerinin tamamı profesyoneldir, büyük bölümü tam zamanlı Keyhan personelidir, tümü en az 10 yıldır profesyonel çevirmen olarak çalışmaktadır. Tüm çevirmenler, Şirketimize katılmadan önce mevcut uzman çevirmen kadromuzca kapsamlı değerlendirmelerden geçirilmektedir. Ele aldığımız tüm projelerde mutlaka dil uzmanları olan editörler işin içine katılmaktadır. Çeviri dönüş süresini kısaltmak ve tutarlı çeviriler sunmak için tüm teknolojik imkanları kullanmaktayız.

Keyhan Çevirmenlik Ltd. başlıca tüm dillerde çeviri hizmeti sunmakta ve tüm hizmetlerini yüksek kalite ile sunmak için alanında en nitelikli ve bilgili uzmanları temin etmektedir.

Bir projede çevirinin kalitesi doğru tercüme nin seçilmesine bağlıdır. Bu bakımdan Keyhan Çevirmenlik Ltd., yalnız yeterli seviyede deneyim ve uzmanlık sahibi profesyonel çevirmenlerle modern bir ortamda çeviri hizmeti vermektedir.

Kalite Hedefimiz

Keyhan Çevirmenlik Ltd. olarak kalite hedefimizi “%100 Müşteri Memnuniyeti” olarak belirledik.
Bu hedefe kalite politikalarını uygulayarak ulaşmaktayız. Çalışmalarımızdaki performansı, müşteri memnuniyetini her yıl gerçekleştirdiğimiz müşteri ziyaretleriyle sürekli izlemekte ve geri dönüşler almaktayız. Bu doğrultuda hizmetlerimizde düzenli iyileştirmeler sağlamaktayız.

Misyon

Keyhan Çevirmenlik Ltd. görev tanımı, bireysel ve kurumsal müşteri kitlesinin küresel dokümantasyon gerekleri için sürekli kaynak geliştirmek ve en uygun nitelik ve maliyetle çeviri çözümleri sunmaktır.
Keyhan’ın güttüğü hedef, çeviri ihtiyaçlarında müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmada temel öğeler şunlardır:
– Müşterinin beklentisini de aşacak, yüksek kaliteli hizmetler sunmak,
– Hizmette süre taahhüdüne uymak,
– Bu iki öğeyi en uygun maliyetle karşılamak ve müşteriye sunmak.
Keyhan Çevirmenlik, rekabetçiliğin özellikle süre ve kaliteye dayalı olduğu teknoloji sektörlerinde teslimat sürelerini minimumda tutarak bu alanlarda çalışan müşterilerine rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.
Keyhan Çevirmenlik, tüm dillerde her boyutta ve türde çeviri çözümlerini ilk elden müşterilerine sunmaktadır. Şirketinizi küresel boyuta taşımak için Keyhan Çevirmenlik, adımlarını size uyarlayacak ve eşsiz bir çözüm ortağı olacaktır.
Sorumluluk duygumuz, deneyim ve teknik bilgimiz ile size bunu sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Teklif aşamasından mükemmel çeviriye kadar

Keyhan Çevirmenlik’te çevirilerin geçtiği aşamaları özetlemek gerekirse:

Çeviri teklifi aşamasında asıl metin ile birlikte çeviride müşteri için önemli olan noktalar listelenir.

Çevirinin içerik özellikleri, müşterinin istekleri ve metnin boyutu gibi kriterler göz önünde bulundurularak müşteriye kesin bir teklif verilir.

Daha en başta, işin gerekli şekilde ilerlemesini sağlayacak bir proje yöneticisi görevlendirilir ve müşterimize bildirilir.

Müşterilerimize işin ilerleyişi hakkında sürekli bilgi verilir ve her zaman esnek biçimde gereksinimlerinin karşılanması için azami gayret gösterilir.

Uzmanlaşma Yoluyla Kalite

Keyhan Çevirmenlik olarak farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimizin çeviri gereksinimlerini, alanlarında uzman çevirmenlerimiz ile karşılamaktayız.

Buna ek olarak gerekli durumlarda çevirilerin, metnin gerektirdiği özel niteliklere sahip ikinci bir çevirmen tarafından kontrol edilmesini sağlamakta ve müşterilerimize dilbilgisi bakımından mükemmel, içeriği güvenilir ve yüksek kalitede çeviri sunmaktayız.

Çevirinizin Yönetimi

Çeviri siparişinizin hızlı ve güvenilir biçimde yerine getirilmesi için Keyhan Çevirmenlik olarak en gelişmiş donanım ve yazılımı kullanmaktayız. Metninizi e-posta, faks, posta, cd veya tüm veri depolama ortamları üzerinden gönderebilirsiniz ve alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Keyhan Çevirmenlik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde karşılık vermeyi ilke edindiğimizden çeviride uyulması gereken kriterlerin belirlenmesinde, çevirinin görünüş ve formatının oluşturulmasında ve çevirinin bir ürün olarak ortaya çıkmasında rolü olan tüm faktörlerin belirlenmesinde müşterilerimizle birlikte çalışmayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz.

Bir çeviri dil, ifade, stil ve anlam bakımından çeviri olduğu anlaşılmıyorsa iyi bir çeviridir. Bu anlayışla çeviri konusunda işbirliğine ihtiyaç duyan herkesi Keyhan Çevirmenlik ve Basım Yayın Ltd. Şti. ile çalışmaya davet ediyoruz.

Neden Biz?

Her dilden her dile nitelikli ve hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Uzman Çevirmenler

Keyhan Tercume platformu yanlızca uzman çevirmenler ile çeviri hizmeti vermektedir.


Hızlı İşlem

Keyhan Tercume ‘nin geniş çevirmen yelpazesi sayesinde tercüme hizmeti bekletilmeden verilir.


Zamanında teslimat

Çevirinin zamanında teslimatı önemli bir unsurdur. “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile kısa sürede teslim edilir.

Whatsapp'tan Ulaşın.