0532 161 28 90
Sosyal Medya Hesaplarımız

İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce Amerika, Kanada, Hindistan, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha birçok ülkenin resmi dilidir. Çince’den sonra dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Finans, bilişim, teknoloji, uluslararası ticaret, savunma gibi farklı sektörlerde İngilizce yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünya üzerinde en çok tercüme yapılan dildir.

Özellikle de finans alanında yaygın kullanılan İngilizce dünya ticaretinin büyük çoğunluğunu kapsamaktadır.

Tercüme Store anadili İngilizce olan tercümanlar tarafından, günün her saatinde dünyanın neresinde olursanız olun profesyonel İngilizce tercüme hizmetleri sağlamaktadır. Gelişmiş tercüme kontrol sistemiyle %99 düzeyinde doğru çeviriyi garanti etmektedir.

İngilizce Noter Onaylı Tercüme

Profesyonel olarak İngilizce’den Türkçe’ye, Türkçe’den İngilizce’ye veya çapraz çeviri ile İngilizce’den başka dillere şeklinde her türlü İngilizce çeviri işinizi yapmaktayız. Yeminli tercüman kadromuz ile noter onaylı pasaport, vize ve konsolosluk belgeleri tercümesi dahil tüm işlemlerinizi hızlıca yapmaktayız.
İngilizce tercüme fiyatları belgenin türüne, istenilen noter onayı veya yeminli tercüman imzası gibi onay durumlarına, belgenin uzunluğuna vb. durumlara göre değişiklik göstermektedir. Hızlı bir şekilde İngilizce tercüme fiyatı alabilmek için iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İngilizce Tercüme

Keyhan Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside İngilizce tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile tüm işleriniz için İngilizce tercüme hizmeti vermekteyiz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Keyhan Tercüme Bürosu olarak sizlerin bir tık uzağınızdayız. İngilizce teknik çeviri, akademik çeviri, medikal çeviri, hukuki tercümenizi profesyonel online çeviri hizmetimizden faydalanarak yaptırabilirsiniz. Online tercüme bürosu olarak  İngilizce tez çevirisi, İngilizce diploma çevirisi, transkript çevirisi, İngilizce nüfus cüzdanı çevirisi, İngilizce ehliyet çeviri, nüfus kayıt örneği çevirisi gibi hizmetlerinin yanı sıra tüm akademik makale vb. ihtiyaç duyduğunuz her şeyi profesyonel uzman tercüman kadromuz ile tercüme ediyoruz.

 

WhatsApp