Home İngilizce tercüme

İngilizce tercüme


Lider İngilizce Çeviri Şirketi

Keyhan İngilizce Tercüme büromuzun sunduğu İngilizce tercümeler, resmi dili İngilizce olan ülkelerin Elçilik ve Konsoloslukları tarafından sorunsuz kabul edilmektedir.
Şirketimiz kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler içinTürkçeden İngilizce’ye ve Türkçeden İngilizce’ye tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

Keyhan Tercüme Büromuzun Şirket Müdürü İngilizce Tercümandır. Şirketimiz uzun yıllara dayanan deneyimiyle, çok çeşitli ulusal ve uluslar arası kurum ve şirketlere sunduğu çevirihizmetleriyle iyi bilinen bir İngilizce tercüme şirketi haline gelmiştir. Gerçekleştirdiğimiz her bir projede sağladığımız kalite, profesyonellik, güvenilirlik ve verimlilik ile onur duyuyoruz.

Keyhan Tercüme online çeviri hizmetleri sunmaktadır ve müşteri tabanı gittikçe genişlemektedir. Yeminli tercüman kaşeli veya noter tasdikli tercüme için belgenizi bir tarayıcı ile tarayıp bize mail ile göndermeniz yeterli olacaktır.

Çeviri hizmetlerimizde garantimiz – profesyonel çeviriler

Tüm çevirilerimiz, ekibimize katılmadan önce sıkı seçme ve sınavlardan geçen profesyonel tercümanlarca gerçekleştirilmektedir. Veri tabanımızdaki bir tercümanı rastgele görevlendirme şeklinde bir yaklaşımda bulunmuyoruz, çevirilerin özellikleri ve müşterilerimizin gereksinimlerini dikkate alıyoruz.

Sorunsuz çeviriler

Her bir proje, çevrilecek metne göre çevirmenleri görevlendiren deneyimli proje yöneticileri tarafından organize edilmektedir, daha sonra aynı proje yöneticisi çeviri sürecini desteklemekte ve çevirinin belirlenen teslim tarihinde teslimini sağlamaktadır.

Size şunları garanti ediyoruz:

  • Bir saatten kısa süre içinde rekabetçi fiyat ve süre teklifi
  • Günde 24 saat ve haftada 7 gün hazır bulunma
  • Başından sonuna kadar Proje Yöneticisinin kontrolünde bulunan çeviri süreci
  • Sektöre özel, ana dilinde çeviri yapan profesyonel tercümanlar
  • Müşteriyle dost hizmet anlayışı
  • Doğru çeviri ve zamanında teslim

Her türlü ihtiyacınız için çeviri

En yoğun çeviri yaptığımız diller İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Farsça, Rusça, Bulgarca, Romence, Hollandacadır. Ancak deneyimimiz ve bağlantılarımız sayesinde çevirisine ihtiyaç duyduğunuz tüm dillerde, sektöre özel, doğru tercümanlar istihdam etmekteyiz. Farklı dil kombinasyonları için bizimle irtibata geçiniz.

Acil çeviri

Son dakikada büyük projeleri çevirme imkanımız vardır, acil çeviri ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.Keyhan Tercüme acil çeviri hizmeti sunmaktadır. Aciliyeti olan çeviri projeleriniz için her gün 24 saat, yılda 365 gün bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngilizce çeviride uzmanlık

Keyhan Tercüme, yıllar boyunca, pek çok şirketin çeviri hizmetlerimizi kullanarak yeni pazarlara açılmasına yardımcı olmuştur. Bizzat Şirket sahiplerinin çevirmen oluşu, İstanbul ve Ankara ve Bursa’daki büro ağımız sayesinde tercüme hizmetlerimiz, en fazla tercih edilen seçenek olmuştur. Her zaman en iyi nitelikte, ana dil düzeyinde İngilizce tercümanları kadromuzda bulundurmaktayız. Tercümelerimiz İngiltere, Avustralya, Kanada, ABD gibi ülkelerin elçilik ve konsolosluklarınca kabul görmektedir.

İngilizce tercüman ekibimiz zengin deneyime sahiptir. Her bir tercüman tıbbi çeviri, teknik çeviri, hukuki çeviri gibi belirli alanlarda uzmandır ve bu çeviri hizmetlerimizin kalitesini garanti etmektedir. Halen dünya üzerinde 1000’in üzerinde seçkin, ana dil düzeyinde tercümanla tüm çeviri projelerinde mükemmel kaliteyi sağlamaktayız.

Neden Biz?

Her dilden her dile hesaplı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Uzman Çevirmenler

Keyhan Tercume platformu yanlızca uzman çevirmenler ile çeviri hizmeti vermektedir.


Hızlı İşlem

Keyhan Tercume ‘nin geniş çevirmen yelpazesi sayesinde tercüme hizmeti bekletilmeden verilir.


Zamanında teslimat

Çevirinin zamanında teslimatı önemli bir unsurdur. “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile kısa sürede teslim edilir.

Etiket eklenmemiş
Whatsapp'tan Ulaşın.