0532 161 28 90
Sosyal Medya Hesaplarımız

Almanca Tercüme

Almanca Tercüme

Almanca Tercüme Bürosu

Almanca Amerika, Kanada, Hindistan, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha birçok ülkenin resmi dilidir. Çince’den sonra dünyada en çok konuşulan dil olan Almanca uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Finans, bilişim, teknoloji, uluslararası ticaret, savunma gibi farklı sektörlerde Almanca yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünya üzerinde en çok tercüme yapılan dildir.

Özellikle de finans alanında yaygın kullanılan Almanca dünya ticaretinin büyük çoğunluğunu kapsamaktadır.

Tercüme anadili Almanca olan tercümanlar tarafından, günün her saatinde dünyanın neresinde olursanız olun profesyonel Almanca tercüme hizmetleri sağlamaktadır. Gelişmiş tercüme kontrol sistemiyle %99 düzeyinde doğru çeviriyi garanti etmektedir.

Almanca Noter Onaylı Tercüme

Profesyonel olarak Almanca’den Türkçe’ye, Türkçe’den Almanca’ye veya çapraz çeviri ile Almanca’den başka dillere şeklinde her türlü Almanca çeviri işinizi yapmaktayız. Yeminli tercüman kadromuz ile noter onaylı pasaport, vize ve konsolosluk belgeleri tercümesi dahil tüm işlemlerinizi hızlıca yapmaktayız.
Almanca tercüme fiyatları belgenin türüne, istenilen noter onayı veya yeminli tercüman imzası gibi onay durumlarına, belgenin uzunluğuna vb. durumlara göre değişiklik göstermektedir. Hızlı bir şekilde Almanca tercüme fiyatı alabilmek için iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Almanca Tercüme

Keyhan Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside Almanca tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile tüm işleriniz için Almanca tercüme hizmeti vermekteyiz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Keyhan Tercüme Bürosu olarak sizlerin bir tık uzağınızdayız. Almanca teknik çeviri, akademik çeviri, medikal çeviri, hukuki tercümenizi profesyonel online çeviri hizmetimizden faydalanarak yaptırabilirsiniz. Online tercüme bürosu olarak  Almanca tez çevirisi, Almanca diploma çevirisi, transkript çevirisi, Almanca nüfus cüzdanı çevirisi, Almanca ehliyet çeviri, nüfus kayıt örneği çevirisi gibi hizmetlerinin yanı sıra tüm akademik makale vb. ihtiyaç duyduğunuz her şeyi profesyonel uzman tercüman kadromuz ile tercüme ediyoruz.

 

WhatsApp